bar koszalin

PUB BAR KOSZALIN

Po wypoczynku nad rzeką Dzierżęcinką, spływami kajakowymi jeziorami Jamno i Lubiatowo, spacerami po Parku Książąt Pomorskich i podziwianiu okazów w Motylarnii w Koszalinie najlepszą rozrywkę zapewnia Green Pub & Bar.

Spędzasz wakacje na Pomorzu? A może jesteś tylko przejazdem? Zarówno dla mieszkańców, jak i turystów stworzyliśmy miejsce, które jest cenione za jakość usług; najlepsze drinki, miłą obsługę i najbardziej zakręcone imprezy Koszalin. Nie sposób nas ominąć!

Green Pub & Bar to miejsce z długą tradycją, od dwudziestu lat zmienia się nieustannie, by sprostać wymaganiom klientów. Zależy nam na miłej atmosferze, dlatego też cieszymy się popularnością wśród klientów w różnym wieku. Młody personel charakteryzuje werwa i nieustanna ciekawość smaków, dzięki energii i odwadze tworzy najlepsze drinki na Pomorzu – świadczą o tym opinie klientów, którzy chwalą wykwalifikowaną obsługę, bogate zaplecze alkoholowe oraz jakość usług. Nie spoczywamy na laurach, nieustannie rozwijamy swoje umiejętności na szkoleniach, ale wierzymy też, że to praktyka czyni mistrza – staramy się zatem o łączenie wiedzy z pracą i możemy pochwalić się świetnymi rezultatami tego połączenia, w końcu jesteśmy specjalistami od miksowania!

W pubie można spędzić czas zarówno na rozmowach z przyjaciółmi, jak i grach zespołowych. Do dyspozycji gości jest stół bilardowy, a także ogródek – rezerwacji można dokonywać telefonicznie i oczywiście są one bezpłatne – chcemy by klienci czuli się u nas komfortowo i sami mogli wybrać, czy wolą siedzieć w loży, czy w ogródku. Wierzymy, że to goście tworzą to miejsce, zatem tworzymy dom publiczny, w którym każdy czuje się dobrze, w końcu to oznacza słowo pub Koszalin to świetne miasto, które przyciąga dobrych ludzi. Nasi pracownicy czerpią inspirację z tych spotkań, słuchają potrzeb klientów, bo chcą się rozwijać. Istotne jest dla nas to, by czerpać radość z pracy i otaczać się inspirującymi ludźmi gotowymi na nowe wyzwania.

Chodzą słuchy, że to najlepszy bar Koszalin dzięki nowym smakom drinków i niepowtarzalnych miksów tworzonych przez naszych baristów może być pewny, gdzie serwują najlepszą zabawę. Możesz u nas pograć, porozmawiać i potańczyć – właściwie nie musisz od nas wychodzić! W naszej ofercie znajduje się też organizacja imprez. Chcemy umilić naszym gościom czas, by wracali do nas jak najczęściej, zatem tworzymy dyskoteki, na których czarują za konsoletą specjaliści z branży didżejskiej, a dla ceniących regularność mamy cykle takie jak lany poniedziałek z promocją na piwa z kija, wtorek z Jeleniem, sponsorowany przez likier ziołowo-korzenny, czy promocję podczas środowych Ladies Night.

Wiemy, że nie samym alkoholem człowiek żyje (chociaż nasze miksy to uczta dla podniebienia), dla pragnących łamigłówek i uczty umysłowej organizujemy wieczory z grami planszowymi. W końcu nic tak nie cieszy, jak wygrana w Monopoly! Zatem Gren Pub&Bar to także swietne imprezy. Koszalin to nasze miasto, pewnie dalibyśmy też radę sprostać oczekiwaniom gości w Nowym Jorku, ale jesteśmy lokalnymi patriotami i razem z naszymi gośćmi tworzymy miejsce, które uwielbiamy. Wpadnij do nas i sam sprawdź!